ART / Lithographs / Litograph in colors 10974233
nr 1097 4233
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Mona Huss Walin (b. 1944), Svenssons bod, 36/460, 1980, sheet: 75x53, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Mona Huss Walin (f. 1944), Svenssons bod, 36/460, 1980, bladets mått: 75x53
Condition: löst blad
Mona Huss Walin, born 1944 in Stockholm, Swedish painter.
800
SEK 1100
Monday Mars 20 2017
at 18:34:15
300 kr
500 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Mona Huss Walin
Read more about Mona Huss Walin